Silniki niskonapięciowe są stosowane w wentylatorach, pompach, kruszarkach, sprężarkach, agregatach hydraulicznych i rozdrabniarkach. Dla specjalnych zastosowań użytkowych modyfikujemy silnik odpowiednio do wymagań klienta.

Oferujemy Państwu silniki elektryczne, których zastosowanie jest możliwe niemal w każdej gałęzi przemysłu. Jako bezpośredni przedstawiciel producentów takich marek jak: AC Motoren, SIEMENS, HOYER oraz STM Polska, mamy możliwość oferowania silników standardowych, jak również w wykonaniach specjalnych.

Silniki AC Motoren

Jest to największy europejski dystrybutor silników elektrycznych z halą magazynową o powierzchni 16.000 metrów kwadratowych mieści niezliczone warianty silników elektrycznych czekających na użytkownika. Bezpośrednia dostępność zapewnia szybką dostawę i maksimum elastyczności.

Silniki Siemens

Silniki elektryczne marki rozpoznawalnej na całym świecie. Silniki cechują się wykonaniem łapowym i kołnierzowym. Producent znany jest z wykonań specjalnych typu dodatkowych obcych chłodzeń, hamulcy lub wykonań przeciwwybuchowych.

Silniki STM Polska

Nasze silniki elektryczne cechują się stosunkowo niską ceną, która w stosunku do jakości wyróżnia Nas na tle konkurencji, a dostępność magazynowa zapewnia krótki termin realizacji dostaw.

Silniki elektryczne

Szybki kontakt

Nasze usługi